شادان پارس
خانه / سرسره بادی / قیمت روز انواع سرسره های بادی کوچک

قیمت روز انواع سرسره های بادی کوچک

انواع سرسره های بادی همیشه برای کودکان جذاب بوده است. این سرسره ها یکی از بازی های هیجان آور و لذت بخش برای کودکان به شمار می رود. به دلیل متنوع بودن این سرسره ها از نظر رنگ و اندازه قیمت آن ها نیز متغیر است. این نمونه ها را با دو جنس پلاستیک و پلی اتیلن می سازند و به بازار ها ارائه می دهند. قیمت سرسره های بادی همان گونه که گفتید براساس سایز و طرحی که دارند محاسبه می شوند.

قیمت روز انواع سرسره های بادی کوچک

خرید انواع سرسره بادی بزرگ و کوچک کودکان

خرید انواع سرسره بادی بزرگ و کوچک کودکاندر زمان خرید سرسره بادی باید به نکات زیر توجه نمود.

  • برای چه سنینی دارید خرید میکنید 
  • از چه فروشگاهی
  • چه مارکی (بخاطر حساس بودن کودکتان )
  • چه ابعادی 
  • و حتی چه ضخامتی و چه جنسی

این نکات شاید به ظاهر مهم جلوه نکند ولی برای کودکان ۲ تا ۶ سال که حساس تر هستند اینکه اگر سرسره ای نامناسب تهیه کنید از نظر ابعاد برای کودکتان می تواند مشکل ساز شود .

اغلب از سرسره های بادی کوچک در محیط خانه و از سرسره های بادی بزرگ در شهر بازی ها استفاده می شود. انواع سرسره های بادی کوچک و بزرگ در بازار موجود می باشد که شما می توانید بسته به نوع نیازتان آنها را خریداری کنید.

لیست قیمت انواع سرسره بادی در اصفهان

لیست قیمت انواع سرسره بادی در اصفهانانواع سرسره بادی در اصفهان توسط مراکز معتبر با دستگاه های پیشرفته و مدرن و به کمک بهترین مواد مصرفی تولید می شود. برای فروش آنها تولید کننده لیستی را طراحی می کند که در آن مشخصات کامل محصول به همراه قیمت دقیق آن وجود دارد.

سرسره های بادی انواع مختلفی دارد از جمله: 

  • سرسره بادی دودکش دار
  • سرسره بادی مینیون کوچک
  • سرسره بادی طرح خرگوش و…

و غیره که هر کدام قیمتی مختلف دارند. قیمت سرسره بادی اصفهان نیز همواره در حال افزایش است که دلیل آن شرایط و نوسانات اقتصادی حاکم بر جامعه می باشد. این لیست ها را می توان از مراکز فروش و سایت های اینترنتی تهیه نمود.

فروشنده سرسره بادی ارزان در تهران

فروشنده سرسره بادی ارزان در تهراندر تهران به خاطر وجود شهربازی های زیاد، مراکزی هستند که بسته به نیاز مشتریان سرسره های بادی را تهیه و در اختیارشان قرار می دهند. فروشنده موظف است هنگام تحویل محصول چه نو و چه دست دوم آن را تست کند و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کند.

بسیاری از افراد هنگامی که تصمیم به راه اندازی شهر بازی می گیرند به سراغ نمونه های ارزان تر می روند که با این کار هزینه های کمتری را پرداخت می نمایند که به آن خرید اقتصادی نیز می گویند. سرسره بادی بزرگ را برای شهربازی های رو باز و سر پوشیده تهیه می نمایند.

جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
مهندس خانم تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

پاسخی بگذارید