شادان پارس
خانه / مری گراند / سایت فروش عمده دستگاه مری گراند

سایت فروش عمده دستگاه مری گراند

فروش دستگاه مری گراند در انواع مختلف و استاندارد های کامل، توسط سایت شرکتی این مجموعه به صورت عمده انجام می گیرد. برای دریافت قیمت روز، در سایت ثبت نام کرده تا به صورت روزانه قیمت ها را دریافت کنید.
مری گراند از دستگاه های مورد علاقه کودکان است. زیرا این دستگاه ها با طرح حیوانات مختلف و همچنین به شکل موزیکال طراحی و ساخته می شود.
که موزیکال بودن به زیبایی و هیجان آن افروده است.

امروزه شرکت ها از طریق سایت های خود فروش عمده دستگاه های مری گراند را در سراسر کشور و منطقه انجام می دهند.

دستگاه مری گراند

دستگاه مری گراند چیست؟

دستگاه مری گراند یا دستگاه کف گرد، با شکل ها و طرح های مختلفی تولید می شوند.این طرح ها می تواند، طرح حیوانات مختلف باشد.

البته تنها، طرح این دستگاه ها نیست که بسیار مورد پسند قرار گرفته است، بلکه جنس و ایمنی این دستگاه است که بسیار مورد توجه است.
از اینکه خانواده ها اجازه می دهند با خیال راحت فرزندشان از این دستگاه ها از این دستگاه کنند.دستگاه های مری گراند در ظرفت های 3 نفره تا 24 نفره نیز ساخته می شود.

دستگاه مری گراند

مری گراند شهربازی با ظرفیت های مختلف

مری گراند ها طرح های مختلفی دارند. اگر به شهربازی شهر های مختلف رفته باشید، حتما به این موضوع پی برده اید، که هر کدام دارای طرح های متفاوت تری نسبت به هم هستند.

این طرح ها توسط گروه متخصص هر شرکت طراحی می شود.هر مری گراند با توجه به کف گردی که دارد، می تواند ظرفیت های مختلفی را هم داشته باشد.

کمترین مری گراند دارای ظرفیت 3 نفر است، که در شهربازی ها مورد استفاده قرار می گیرد.البته از مری گراند ها با ظرفیت کم در مکان های مختلفی همچون پارک ها و پاساژ ها نیز استفاده می شود.

انواع دستگاه مری گراند با طراحی درجه یک

طراحی یکی از مسئله های مهم در دستگاه های مری گراند می باشد. این، طراحی جذاب است که هر کودکی را به سمت این دستگاه ها می کشاند.
یا درواقع طراحی کودکانه است که بیشتر با روحیه آنان سازگار است.

همین امر باعث شده متخصصین سازنده این دستگاه ها، کاملا با شناخت دنیای کودکان، دست به طراحی و ساخت این دستگاه ها بزنند.

دستگاه مری گراند

فروش دستگاه مری گراند فایبرگلاس در ایران

دستگاه های مری گراند امروزه از جنس فایبرگلاس تولید می شوند.اگر شما هم می خواهید دستگاه مری گراندی با این جنس و رنگ های متنوع در شهربازی خود داشته باشید، حتما برای خرید از هر نقطه ی ایران، با این مرکز خدمات رسانی تفریحی برای شهربازی ها، در ارتباط باشید.

سایت فروش عمده انواع دستگاه مری گراند

دستگاه های مری گراند در طرح های متنوع و موزیکال تولید می شوند. امروزه همچنین در برخی از این دستگاه ها، نورپردازی جالبی انجام می گیرد.

سقف دستگاه مری گراند، از فایبرگلاس و سقف کاذب می باشد.شما برای خرید انواع مدل های این دستگاه به صورت عمده، می توانید از طریق این مجموعه اقدام کنید.

جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
مهندس خانم تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش انواع مری گراند

شرکت پخش انواع مری گراند

پخش انواع مری گراند در رنگ بندی متنوع و اشکال مختلف از طریق نمایندگی های …